Konkurs BRD

18 kwietnia 2024 r w SP1 w Świeciu odbył się Gminny Ogólnopolski Turniej BRD. Do Turnieju zakwalifikowało się 7 uczniów wyłonionych w trakcie eliminacji Szkolnego Turnieju BRD, w którym wzięło udział 21 uczniów naszej szkoły.

Zakwalifikowani uczniowie  do Gminnego Turnieju wzięli udział w dwóch grupach wiekowych.

Drużyna I w kategorii 10 – 12 lat z klasy VB w składzie:1.Ostrowska Lena 2.Sikorska Natasza 3.Wawrzyniak Aleks 4.Weissberger Kacper zajęła  III miejsce. Drużyna II w kategorii 13 – 15 lat w składzie:1.Kowalik Weronika z klasy 7a 2.Rynas Oskar z klasy 8a 3.Traider Tomasz  z klasy 8a zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Turniej składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie musieli napisać test z wiedzy i przepisów ruchu drogowego, a później zaliczyć jazdę na rowerze na torze przeszkód. Najlepszy wynik z testów i z jazdy uzyskał uczeń naszej szkoły Tomasz Trajder.

Opiekunem drużyny była pani Ewa Parczewska. Gratulujemy!