REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

• W celu prawidłowej realizacji zadań opiekuńczych, w szczególności wspierania prawidłowego rozwoju uczniów, szkoła prowadzi stołówkę szkolną .
  • Do korzystania z posiłków przygotowanych w stołówce szkolnej uprawnieni są uczniowie i nauczyciele.
  • Informacje o wysokości opłaty za wyżywienie za poszczególny miesiąc określone są w decyzji Burmistrza Świecia. Opłata wyliczona jest wg prognozowanej stawki dziennej, która w roku szkolnym 2022/23 wynosi 5,00 zł.
  • Opłatę za obiady należy uiścić gotówką u intendenta szkoły lub na wskazane konto bankowe

nr konta dla uczniów   Ośrodek Oświaty i Wychowania

801160 2215 1126 4100 0000 0001.

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasa, szkoła

np. Jan Kowalski, 8c, SP8

• Informacja o terminie wpłat za obiady za poszczególny miesiąc będzie publikowana na stronie internetowej szkoły w zakładce „ stołówka”, w dzienniku elektronicznym oraz na tablicy ogłoszeń w budynku szkolnym.
  • Stołówka szkolna zapewnia posiłki jednodaniowe, przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia.
  • Posiłki wydawane są w godzinach 1100 – 1400 .

• Zasady zachowania w stołówce :
  • podczas oczekiwania na posiłek i w trakcie spożywania go należy zachowywać się kulturalnie,
  • po spożyciu posiłku naczynia należy odnieść w wyznaczone miejsce,
  • podczas wydawania i spożywania posiłków zabrania się przebywania w stołówce osobom, które nie spożywają obiadu,
  • nad bezpieczeństwem uczniów przebywających podczas posiłków w stołówce szkolnej czuwa wyznaczony przez dyrektora nauczyciel.

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu posiada stołówkę i kuchnię szkolną. Posiłki w formie śniadania i obiadu wydawane w odpowiednich godzinach…
Jadłospis

JADŁOSPIS Poniedziałek – 22.04.24r. Zupa pomidorowa z ryżem, pieczywo, racuszki z jabłkiem. Wtorek – 23.04.24r. Zrazik z kapustą w sosie
Opłaty