Nagrody Burmistrza

Dwoje uczniów naszej szkoły: Aleksandra Drewkowska z 3b i Nikodem Łagód z 7a otrzymali nagrody Burmistrza Świecia za swoją działalność
Wycieczka 4b i 4d

23 maja uczniowie klasy 4b i 4d uczestniczyli w wycieczcie do kopalni soli w Kłodawie oraz tężni solankowych w Inowrocławiu.
Wycieczka klasy 6b i 7b

19 i 20 maja uczniowie klasy 6b i 7b wzięli udział w wycieczce do Trójmiasta i Łeby.
Wycieczka klasy 6a i 7d

19 i 20 maja uczniowie klasy 6a i 7d wzięli udział w wycieczce do Trójmiasta i Łeby.
Konkurs wiedzy ratowniczej i pożarniczej

19 maja odbył się I Gminny Konkurs Wiedzy Ratowniczej i Pożarniczej. Maciej Somerski, uczeń naszej szkoł, zajął wysokie III miejsce.
Konkurs "O chorągiew Zbysława Budzyńskiego"

Konkurs „O chorągiew Zbysława Budzyńskiego”

13 maja uczniowie naszej gminy przystąpili do konkursu historycznego "O chorągiew Zbysłąwa Budzyńskiego". Nasi ósmoklasiści wykazali się sporą wiedzą i